مقاله برتر هفته

برندینگ یا برندسازی موفق یک ویژگی کلیدی است که شما را از رقبا متمایز می کند و با تعریف یک چهارچوب قابل درک در مشتری حس وفاداری ایجاد می کند. خلق یک برند توجه محتاطانه ای است به اهداف کلی کمپانی، تفکر خلاقانه و تمایل شدید برای ایجاد ارتباط با مردمی که به عنوان مشتری در نهایت موفقیت کمپانی شما را رقم خواهند زد.
بر خلاف نقره، طلا با گذشت زمان بر اثر فعل و انفعالات شیمیایی لک نمی شود و درخشندگی خود را با ایجاد یک لایه کدر از دست نخواهد داد. اما همچنان در اثر استفاده معمول روزمره مخصوصا در لابه لای پرداخت ها و جواهرکاری های ریز دچار چرک و جرم گرفتگی خواهد شد.
نیکوتین یکی از مخربترین مواد اعتیادآوری است که به وفور در دسترس قرار دارد. این ماده نه تنها سلامت فرد مصرف کننده بلکه سلامت اطرافیان و به خصوص کودکانی که در معرض دود آن قراردارند را نیز تهدید می کند. از آنجایی که مشغول خواندن این مقاله هستید احتمالا به دنبال راهی برای ترک سیگار هستید.
دوچرخه سواری علاوه بر این که یکی از ارزان قیمت ترین روش های رفت و آمد است، یکی از لذتبخش ترین، مفرح ترین و سالم ترین تفریحاتی است که می توانید تجربه کنید. اگر تا به حال دوچرخه سواری یاد نگرفته اید و یا اینکه می خواهید به بچه ها دوچرخه سواری یاد بدهید در ادامه مراحل آموزش دوچرخه سواری را گام به گام در مراحل پیش رو دنبال کنید.
دو دهه از زمان "جنگ سرد" می گذرد و سایه یک حمله اتمی هیچ ملتی را به طور جدی تهدید نکرده است. هنوز هم خطر یک حمله هسته ای بسیار بعید به نظر می رسد اما سیاست های بین المللی هیچگاه از خود ثبات نشان نداده اند و طبیعت انسان نیز در این دو دهه گذشته هیچ تغییری نکرده است.
وقتی که درس خواندن را شروع می کنید، چگونه آن حجم زیاد اطلاعات موجود پیشِ رو در کتاب ها، جزوه ها و یادداشت هایتان را به قسمتی مطمئن از مغزتان منتقل می کنید؟ بهترین راه برای انتقال اینگونه اطلاعات، پرورش و ایجاد عادت های صحیح برای درس خواندن است.

Pages