شادابی و سرزندگی چهره کمک می کند که در روابط اجتماعی تاثیر مثبتی بر اطرافیان بگذاریم. انقال یک حس خوب به مخاطب با چهره ای خسته و بی انرژی امکان پذیر نیست. رنگ رخساره خبر می دهد از سر درون؛ چهره هر فرد در واقع یک تابلوی منحصر به فرد است که مخاطب در یک نگاه و به کمک پیش فرض های غریزی در مورد آینده رابطه خود با آن فرد تصمیم گیری می کند.
بلندی مژه ها و پر پشتی ابرو ها برای بسیاری از ما با افزایش سن کاهش پیدا می کند. در این مقاله سعی داریم در چندین گام ساده این فرایند را معکوس کرده و در جوان سازی دوباره ابرو ها و مژه ها به شما کمک کنیم. پس به جای خرید مژه های مصنوعی و مراجعه به سالن های زیبایی برای پرپشت تر نشان دادن ابرو ها، ابتدا گام های پیش رو را دنبال کنید.
جوش یا آکنه می تواند دردناک باشد و به اشکال و دلایل مختلف روی پوست صورت ظاهر شود. روش های درمانی بسیاری برای مقابله و درمان با جوش های صورت وجود دارند. اما کاش تمام ماجرا به همین جا ختم می شد. آثار جوش ها بر روی صورت نیز می تواند ناخوشایند باشد. آثار بیشتر انواع جوش به خودی خود می تواند پس از چندین ماه به طور کامل محو شود.
عاشق کفش های جدید خود هستید. کفشهای جدیدی که خریده اید یا به عنوان هدیه از کسی گرفته اید اما حیف که کمی برایتان تنگ است و پاها را اذیت می کند. نگران نباشید! اگر واقعا عاشق کفش های جدیدتان هستید و دلتان نمی خواهد انها را به کس دیگری بدهید، در ادامه مطلب با ما همراه شوید.
حتما شما هم قبل از آمدن به این صفحه، بارها گره زدن کراوات را امتحان کرده اید و در آخر تسلیم شده اید. گره کراوات انواع مختلفی دارد و در مهمانی ها، عروسی ها و مراسم رسمی همراه با کت و شلوار استفاده می شود. در اینجا سعی داریم انواع گره کراوات از ساده ترین نوع تا زیباترین نوع آن را که شاید کمتر کسی بلد باشد را به شما آموزش دهیم.
پوشیدن کفش های پاشنه بلند پاهای شما را کشیده تر، شکم شما را صافتر و ظرافت زنانگی شما را دو چندان می کند. حتی می تواند گام های بلند شما را حیرت انگیز کند اما راه رفتن با کفش های پاشنه بلند یک استعداد یا غریزه ی خدادادی نیست. مهارتی است که باید با تمرین و ممارست بیاموزید.

Pages