شادابی و سرزندگی چهره کمک می کند که در روابط اجتماعی تاثیر مثبتی بر اطرافیان بگذاریم. انقال یک حس خوب به مخاطب با چهره ای خسته و بی انرژی امکان پذیر نیست. رنگ رخساره خبر می دهد از سر درون؛ چهره هر فرد در واقع یک تابلوی منحصر به فرد است که مخاطب در یک نگاه و به کمک پیش فرض های غریزی در مورد آینده رابطه خود با آن فرد تصمیم گیری می کند.
بلندی مژه ها و پر پشتی ابرو ها برای بسیاری از ما با افزایش سن کاهش پیدا می کند. در این مقاله سعی داریم در چندین گام ساده این فرایند را معکوس کرده و در جوان سازی دوباره ابرو ها و مژه ها به شما کمک کنیم. پس به جای خرید مژه های مصنوعی و مراجعه به سالن های زیبایی برای پرپشت تر نشان دادن ابرو ها، ابتدا گام های پیش رو را دنبال کنید.
جوش یا آکنه می تواند دردناک باشد و به اشکال و دلایل مختلف روی پوست صورت ظاهر شود. روش های درمانی بسیاری برای مقابله و درمان با جوش های صورت وجود دارند. اما کاش تمام ماجرا به همین جا ختم می شد. آثار جوش ها بر روی صورت نیز می تواند ناخوشایند باشد. آثار بیشتر انواع جوش به خودی خود می تواند پس از چندین ماه به طور کامل محو شود.
گذاشتن انواع لنز مخصوصا لنزهای رنگی مصداق این ضرب المثل قدیمی است که می گوید "بکش و خوشگلم کن". شاید برای تنوع هم که شده باشد خواسته باشید روی چشم هایتان لنز بگذارید اما ترس از تماس یک جسم خارجی با چشمانتان شما را منصرف کرده باشد. در این مقاله روش صحیح گذاشتن لنز بر روی چشمها را به شما آموزش می دهیم.
شاید "بروس ویلیس" از اولین کسانی باشد که به ما نشان داد وقتی بخشی از موهای سر درحال ریختن است می توان با تراشیدن کل موهای سر حتی جذاب تر هم بود.
هرچند که جوش (آکنه) مشکلی است که به دلیل پوست چرب و مشکلات سن بلوغ بیشتر در بین نوجوانان رایج است، اما شرایطی است که در هر سنی میتواند رخ دهد. با رعایت یک سری نکات ساده میتوان از بروز جوشها جلوگیری کر، با این حال در این بخش سعی داریم راه هایی به شما نشان دهیم که به شما کمک می کند از شر جوشهای به وجود آمده به هر دلیلی خلاص شوید.

Pages